Movies
Ratings
20
Begin AgainRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 3.5
The PartyRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 3.5