Movies
Ratings
265
PrometheusRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 1.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
Full Metal JacketRated ★ 5.0
A Trip to the MoonRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 3.0