Titles you rated
New HeartRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.5