Titles you rated
Art of FightingRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 1.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0