Movies
Ratings
493
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.5
Katuri The Movie: The Big City AdventureRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
NyadRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0- 만담Rated ★ 3.0
The Super ElfkinsRated ★ 3.5
Smurfs: The Lost VillageRated ★ 4.0
It Ends with UsRated ★ 3.5
MudboundRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 5.0
Hillbilly ElegyRated ★ 4.5