Titles you rated
Hijack 1971Rated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.5
The Map Against the WorldRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Ip Man 3Rated ★ 3.5
Minions: The Rise of GruRated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 2.0
- 다찌 마와 LeeRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.0- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.5
AlienoidRated ★ 3.0