Movies
Ratings
326
2012Rated ★ 5.0
Gulliver's TravelsRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.5
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 2.5