Titles you rated
Violet Evergarden: RecollectionsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0