Titles you rated
EXchange Season 2Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 3.5