Titles you rated
Abbott Elementary Season 2Rated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.0
What We Do in the Shadows Season 2Rated ★ 4.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0- EuphoriaRated ★ 3.0
The Sandman Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 5.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
LookingRated ★ 4.0
GirlsRated ★ 3.5
Dead to MeRated ★ 4.0
Dead to Me Season 2Rated ★ 4.0
Normal PeopleRated ★ 4.5
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
TrinketsRated ★ 3.5
TrinketsRated ★ 3.5
Gold DiggerRated ★ 4.0