Movies
Ratings
506
HindsightRated ★ 2.0
BluebeardRated ★ 1.5
OfficeRated ★ 2.0
The VanishedRated ★ 3.0
A DayRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Side EffectsRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
The Art of Getting ByRated ★ 1.5
Ruby SparksRated ★ 3.0
The JacketRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 4.0
We're the MillersRated ★ 3.5