Titles you rated
John WickRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
DuneRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0