Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 4.5
Sand CastleRated ★ 3.0
WickedRated ★ 0.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5