Titles you rated
AladdinRated ★ 5.0
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 2.5
Tomb RaiderRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Mortal EnginesRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Daytime Shooting StarRated ★ 1.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5