Movies
Ratings
33
Real SteelRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
StealthRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0