Titles you rated
- Bottle ShockRated ★ 2.0
A Touch of SinRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 1.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
The HoursRated ★ 4.5
Tadao Ando: Samurai ArchitectRated ★ 2.5
An Autumn TaleRated ★ 4.5
After LifeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 3.5
Cold WarRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
The SonRated ★ 5.0
The Day He ArrivesRated ★ 5.0
The 400 BlowsRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5