Titles you rated
Patriot GamesRated ★ 3.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 4.0
The StudentRated ★ 3.0
Days of ThunderRated ★ 3.0
Mary PoppinsRated ★ 3.0
Spy GameRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
A Terra-Cotta WarriorRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
YMCA Baseball TeamRated ★ 2.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 4.0
- AliveRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
Love in MagicRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
PredatorRated ★ 4.0
Blue SwallowRated ★ 2.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 3.0
White VengeanceRated ★ 4.0