Movies
Ratings
204
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
FlyboysRated ★ 5.0
The English PatientRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Pay It ForwardRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
The Perfect StormRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
The Quiet FamilyRated ★ 3.0
GreaseRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Rocky BalboaRated ★ 2.0