Titles you rated
Elephant WhiteRated ★ 1.5
Half Past DeadRated ★ 2.0
The Machine GirlRated ★ 0.5
Devil's PlaygroundRated ★ 3.5
Young Dragons: Kung Fu Kids IVRated ★ 4.0
The Kung Fu Kids IIIRated ★ 4.0
The Raid 2Rated ★ 4.5
The Devil's DoubleRated ★ 3.5
Red DawnRated ★ 2.0
Flight of the Living Dead: Outbreak on a PlaneRated ★ 1.5
Young Dragons: Kung Fu Kids IIRated ★ 3.5
Bitch SlapRated ★ 2.0
The HordeRated ★ 2.0
Captain AmericaRated ★ 3.5
The MarineRated ★ 2.0
Death Race 2Rated ★ 3.0
Jonah HexRated ★ 0.5
Echelon ConspiracyRated ★ 3.5
FightingRated ★ 3.5
Virtual WeaponRated ★ 2.0