Titles you rated
AcceptedRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0