Movies
Ratings
398
A Hard DayRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
BeatRated ★ 4.0
Eternal EmpireRated ★ 3.0
The Way of the DragonRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 3.0
Sad MovieRated ★ 3.0
The Legend IIRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
God of Gamblers III Back to ShanghaiRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
The CroodsRated ★ 4.0