Titles you rated
Do the Right ThingRated ★ 5.0
DraculaRated ★ 5.0
La Dolce VitaRated ★ 5.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 5.0
NosferatuRated ★ 5.0
NetworkRated ★ 5.0
NashvilleRated ★ 5.0
Citizen KaneRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
DriveRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0