Series
Ratings
69- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 2.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
From Five To NineRated ★ 1.5
Dr. RomanticRated ★ 2.0
4 Legendary WitchesRated ★ 2.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 3.0