Titles you rated
Kono Koi Atatamemasu kaRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 4.0
Before We Get MarriedRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Super BandRated ★ 4.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0
Testimony of NRated ★ 4.0- Phantom SingerRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
School BabysittersRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0