Movies
Ratings
332
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
Hachi-koRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0
The MagicianRated ★ 3.5
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
Remember YouRated ★ 4.5
OseamRated ★ 3.5
Queen of WalkingRated ★ 2.0
Granny's Got TalentRated ★ 0.5