Titles you rated
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Little PrinceRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
RoomRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The RingRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
Open CityRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0