Movies
Ratings
253
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The Big BlueRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 2.5