Movies
Ratings
38
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0