Titles you rated
World War ZRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
OnceRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0