Movies
Ratings
22
GarfieldRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0