Titles you rated
The DictatorRated ★ 1.5
JumperRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
The RockRated ★ 4.0
RockyRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 3.0