Movies
Ratings
336
ArrivalRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
1917Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The War I KnewRated ★ 0.5
WhiplashRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 0.5
InterstellarRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.5
MoonRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 4.5
Marie AntoinetteRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.0