Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.0
Love AffairRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Princess SwitchRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Let It SnowRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5