Titles you rated
RememberRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.0
The TreacherousRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
LoganRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 1.5
Innocent WitnessRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 4.5
The Christmas ChroniclesRated ★ 3.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.0