Titles you rated
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0- OceansRated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0