Titles you rated
Poor ThingsRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 5.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5
Walk UpRated ★ 4.5
The EelRated ★ 5.0
Sword of the StrangerRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Novelist's FilmRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
L.A. ConfidentialRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0