Series
Ratings
85
O Maidens In Your Savage SeasonRated ★ 5.0
Uzaki-chan Wants to Hang Out! Season 2Rated ★ 3.5
Uzaki-chan Wants to Hang Out!Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Golden BoyRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
The SopranosRated ★ 5.0
My NameRated ★ 3.0
The SopranosRated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Odd TaxiRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5