Titles you rated
Our Little SisterRated ★ 4.0
The BarRated ★ 3.5
12 StrongRated ★ 4.0
BorgmanRated ★ 2.5
MarionetteRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 2.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Lesson of the EvilRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 2.5
ManiacRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5
Funny GamesRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.0