Movies
Ratings
135
Our Little SisterRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
CapernaumRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 1.5
New TrialRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Betty BlueRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.5