Series
Ratings
30- RNARated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 3.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 3.5
Where Is My HomeRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Love AlarmRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0