Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
HancockRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 2.0