Titles you rated
The Grand HeistRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0