Movies
Ratings
440
The WhaleRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Next SoheeRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 0.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
DuneRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 2.5
SleepRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 2.0
Planet TerrorRated ★ 4.5
Beastie BoysRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0