Titles you rated
Lilo & StitchRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 1.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 2.5
 
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 3.5
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
 
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5