Titles you rated
Cold EyesRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 2.5
HellboyRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5