Movies
Ratings
73
Citizen KaneRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
ActressesRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 3.0
GoodFellasRated ★ 5.0
ScarfaceRated ★ 5.0
No MercyRated ★ 4.0
FelonRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
About a BoyRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0