Titles you rated
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.0