Movies
Ratings
726
The World of LoveRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
JulesRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 3.5
Fallen LeavesRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
Fire of LoveRated ★ 4.0
BorderRated ★ 4.0
Wicked Little LettersRated ★ 3.5