Titles you rated
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
The PittRated ★ 4.5
Mad UnicornRated ★ 4.5
GirlbossRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 2.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0