Titles you rated
BeatRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.5
Hollow ManRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 3.0
WildRated ★ 3.5
Vertical LimitRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 4.5
The NegotiatorRated ★ 3.5
Bad Boys IIRated ★ 3.5
Underworld: AwakeningRated ★ 3.0
Die Another DayRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.5
HeatRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 2.0
xXxRated ★ 3.5